Piotrków Trybunalski, Meszcze
dom na sprzedaż

ATR-DS-3252

APS 332 (parterowy) – salon z kuchnią, trzy sypialnie, garderoba, łazienka, kotłownia. Dom posiada strop żelbetowy Powierzchnia domu APS 332: 90m2+3,8m2(kotłownia) Cena domu APS 332: 680 000 zł. Powierzchnia działki 675m2  Lokalizacja: Ostoja Meszcze Dom ...

Powierzchnia
93,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Cena za m2
7 249,47 zł
cena 680 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Meszcze

Piotrków Trybunalski, Centrum
dom na sprzedaż

ATR-DS-3250

Dom w zabudowie bliźniaczej | 198 m² | działka 900 m² | 8 pokoi | 2 garaże   Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 198 m², usytuowany na działce o powierzchni 900 m².   Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Cena za m2
4 242,42 zł
cena 840 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum

Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki
działka na sprzedaż

KAW-GS-36612

Dom jednorodzinny do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest we wsi  Lubochnia Górki. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone oraz wszystko co niezbędne do codziennego ...

Powierzchnia
623,00 m2
Cena za m2
174,96 zł
cena 109 000
działka na sprzedaż - Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki

Tomaszów Mazowiecki, Cisowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36611

Dom jednorodzinny, wolnostojący do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowiecki przy ulicy Cisowej. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone oraz ...

Powierzchnia
40,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
471 m²
Cena za m2
9 750,00 zł
cena 390 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Cisowa

Świerklaniec
dom na sprzedaż

SRN-DS-30

NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do pracy. W domu bez wątpienia można urządzić biuro.  Jednak skupmy się na MIESZKALNYCH walorach ...

Powierzchnia
75,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
313 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 120,00 zł
cena 759 000
dom na sprzedaż - Świerklaniec

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-43

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na piątym piętrze wieżowca przy ul. Zacisze w Łodzi.  W skład powierzchni użytkowej mieszkania wchodzą: - pokój 1/salon o powierzchni ok. 18 m2 z wyjściem na balkon - 4 m2, - pokój 2/sypialnia o powierzchni ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 431,82 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem