Zduńska Wola
dom na sprzedaż

CNT-DS-1647

Dom na sprzedaż – komfort, nowoczesność i przestrzeń. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, zaprojektowany z myślą o wygodzie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Idealny dla rodzin, które cenią przestrzeń, jakość oraz nowoczesne rozwiązania.  Powierzchnia ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 388 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 000,00 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Zduńska Wola

Łódź, Bałuty, Teofilów
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10198

DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE „W CHMURACH” - ŁÓDŹ - TEOFILÓW WYJĄTKOWA, PRZESTRONNA KAWALERKA Z ZADASZONYM TARASEM. IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ MIESZKANIA NIESTANDARDOWEGO, Z KLIMATEM, W CHMURACH...  IDEALNA JAKO MIESZKANIE POŁĄCZONE Z PRACOWNIĄ PLASTYCZNĄ itp  IDEALNA ...

Powierzchnia
61,88 m2
Piętro
11
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Teofilów

Tomaszów Mazowiecki, Cegielniana
dom na sprzedaż

KAW-DS-36610

Szukasz komfortu, spokoju  i dobrej lokalizacji?  Mamy taką ofertę. Dom w zabudowie szeregowej - wysoki standard.   Do sprzedaży dom piętrowy, podpiwniczony o pow. 177 m2. To dom który nie wymaga nakładów finansowych. Wybudowany w roku 2019, cegła kratówka, ocieplony, ...

Powierzchnia
177,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
349 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 774,01 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Cegielniana

Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice, Tomanka
obiekt na sprzedaż

KAW-BS-36609

TAKICH OFERT JEST MAŁO,  Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami produkcyjnymi, magazynowymi na działce  o powierzchni  6 775 m2.  Na terenie tym znajduje się  największy główny budynek produkcyjny wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej  powierzchni  ...

Powierzchnia
1 095,00 m2
Cena za m2
2 374,43 zł
cena 2 600 000
obiekt na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice, Tomanka

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

ATR-MS-3246

Powierzchnia
50,13 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 944,54 zł
cena 298 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum

Lubochnia, Tarnowska Wola
dom na sprzedaż

KAW-DS-36606

Dom w stanie deweloperskim – po kompleksowej modernizacji Na sprzedaż dom z 1980 r., który w 2015 roku przeszedł gruntowną przebudowę i modernizację technologiczną. Budynek łączy solidne mury z nowoczesnym standardem wykończenia (wnętrza przygotowane do finalnych prac ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 410 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 050,00 zł
cena 729 000
dom na sprzedaż - Lubochnia, Tarnowska Wola
Kryteria wyszukiwania

rozumiem