Lubochnia, Lubochenek
dom na sprzedaż

KAW-DS-36605

Nowoczesny Dom z Dużym Budynkiem Gospodarczym (MOŻE TO BYĆ DRUGI DOM MIESZKALNY) lokalizacja - Lubochenek, gm. Lubochnia Szukasz domu, który łączy komfortowe warunki mieszkalne z ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności lub realizacji pasji? Prezentujemy ...

Powierzchnia
236,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 850 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 042,37 zł
cena 1 190 000
dom na sprzedaż - Lubochnia, Lubochenek

Tomaszów Mazowiecki, Wiejska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36604

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, przyjemne, jasne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Opis nieruchomości: Przestronne bardzo jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem. Na ...

Powierzchnia
48,00 m2
Cena za m2
6 854,17 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Wiejska

Łowicz (gw), Małszyce
działka na sprzedaż

MACH-GS-299

Sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości – Małszyce k. Łowicza – 19 738 m² Na sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 19 738 m², położonej w miejscowości Małszyce, w gminie Łowicz, województwo województwo łódzkie. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ...

Powierzchnia
19 738,00 m2
Cena za m2
9,12 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Łowicz (gw), Małszyce

Piotrków Trybunalski, Stare Miasto
lokal na wynajem

ATR-LW-3242

PRZESTRONNY LOKAL Z MOŻLIWOŚCIĄ ADAPTACJI NA MIESZKANIE – CENTRUM MIASTA   Do wynajęcia lokal o powierzchni około 60 m², położony na II piętrze klimatycznej kamienicy w centrum miasta.   Nieruchomość posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
30,75 zł
cena 1 845
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Stare Miasto

Piotrków Trybunalski, Stare Miasto
lokal na wynajem

ATR-LW-3240

PRZESTRONNY LOKAL BIUROWY W PRESTIŻOWEJ KAMIENICY – CENTRUM MIASTA   Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni około 60 m², położony na I piętrze reprezentacyjnej kamienicy w centrum miasta. To doskonała przestrzeń do prowadzenia działalności biurowej, ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,75 zł
cena 1 845
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Stare Miasto

Piotrków Trybunalski, Stare Miasto
lokal na wynajem

ATR-LW-3237

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 100 m² przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz. Lokal położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Stare Miasto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem