Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

EXP-MS-10196

Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum Łodzi, "dwa kroki" od ulicy Piotrkowskiej (części deptakowej), blisko Manufaktury lub szukasz mieszkania inwestycyjnie... to mieszkanie jest dla Ciebie. Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi. Świetna lokalizacja ...

Powierzchnia
71,26 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 988,49 zł
cena 498 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

EXP-MS-10195

Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum Łodzi, "dwa kroki" od ulicy Piotrkowskiej (części deptakowej), blisko Manufaktury lub szukasz mieszkania inwestycyjnie... to mieszkanie jest dla Ciebie. Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi. Świetna lokalizacja ...

Powierzchnia
39,32 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 993,90 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Zduńska Wola
dom na wynajem

CNT-DW-1637

Oferujemy na wynajem budynek - dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 120m2 usytuowany na działce 332m2 w miejscowości  Zduńska Wola. Miejsce doskonale nadaje się pod biuro, gabinet lub usługi! Budynek wykonany w tradycyjnej technologii z czerwonej cegły pełnej, ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
332 m²
Cena za m2
26,88 zł
cena 4 300
dom na wynajem - Zduńska Wola

Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36596

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64m2, zlokalizowane na osiedlu Niebrów w Tomaszowie Mazowieckim. Nieruchomość idealna dla par, rodzin, seniorów oraz przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami. Najważniejsze Atuty: Loggia - dodatkowa przestrzeń ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 122,86 zł
cena 458 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich

Sulejów (gw), Poniatów
obiekt na sprzedaż

ATR-BS-3230

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego.  Nieruchomość obejmuje: działkę o powierzchni 3 425 m², w pełni zagospodarowaną ...

Powierzchnia
353,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 425 m²
Cena za m2
4 806,88 zł
cena 1 700 000
obiekt na sprzedaż - Sulejów (gw), Poniatów

Inowłódz, Królowa Wola
działka na sprzedaż

KAW-GS-36593

Już 4 sprzedane nie czekaj. Na sprzedaż działka budowlana – 1500 m² – Królowa Wola, woj. łódzkie Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m² położoną w malowniczej miejscowości Królowa Wola, w województwie  łódzkim. To idealne miejsce dla osób szukających ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
99,33 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Inowłódz, Królowa Wola
Kryteria wyszukiwania

rozumiem