Tomaszów Mazowiecki, Bardowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36566

SPRZEDANE! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 38,70 m², położone w spokojnej części Tomaszowa Mazowieckiego na osiedlu Niebrów, w pobliżu Szkoły Podstawowej. Lokal znajduje się na czwartym ostatnim piętrze. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej ...

Powierzchnia
38,75 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 651,61 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Bardowskiego

Lubochnia, Luboszewy
działka na sprzedaż

KAW-GS-36565

Działka na sprzedaż we wsi Luboszewy Działka na sprzedaż we wsi Luboszewy o powierzchni 2924  mkw. Ta atrakcyjna działka to idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp do udogodnień miejskich, jednocześnie pozwalając właścicielom ...

Powierzchnia
2 924,00 m2
Cena za m2
59,85 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Lubochnia, Luboszewy

Zduńska Wola
lokal na sprzedaż

CNT-LS-1620

Oferujemy na sprzedaż duży lokal usługowo - handlowy o powierzchni 450m2 usytuowany w Zduńskiej Woli. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 350m2 i dodatkowo z oddzielnym wejściem 100m2. W lokalu znajduje się łazienka, pomieszczenie socjalne i korytarz. Lokal ...

Powierzchnia
500,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 580,00 zł
cena 790 000
lokal na sprzedaż - Zduńska Wola

Tomaszów Mazowiecki, Ogrodowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36564

Lokalizacja ma znaczenie -  do sprzedaży dom W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI  ulica OGRODOWA.  Szereg skrajny wybudowany w latach dziewięćdziesiątych.  Podstawowy materiał cegła plus pustak, ocieplony.   Dach ocieplony, pokryty blachą. Okna PCV.    Ogrzewanie węglowe ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
230 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 437,50 zł
cena 710 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Ogrodowa

Zduńska Wola
lokal na wynajem

CNT-LW-1618

Oferujemy na wynajem duży lokal usługowo - handlowy o powierzchni 450m2 usytuowany w Zduńskiej Woli. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 350m2 i dodatkowo z oddzielnym wejściem 100m2. W lokalu znajduje się łazienka, pomieszczenie socjalne i korytarz. Lokal ...

Powierzchnia
500,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6,00 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Zduńska Wola

Poddębice (gw)
dom na sprzedaż

KAG-DS-71

Dom z ogrodem i garażem | Spokojna okolica | Poddębice Na sprzedaż przestronny dom szeregowy w spokojnej części Poddębice, idealny dla rodziny lub osób szukających nieruchomości z możliwością prowadzenia działalności. Dom oferuje duży garaż z osobnym wejściem, taras ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
317 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 327,78 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Poddębice (gw)
Kryteria wyszukiwania

rozumiem