Łask (gw), Okup Wielki
działka na sprzedaż

CNT-GS-1602

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3042 m2, usytuowaną w gminie Łask - Okup Wielki. Działka niezagospodarowana w kształcie trójkąta o wymiarach 136m x 99m x 65,5 m. Posiada wydane warunki zabudowy do budowy domu jednorodzinnego. Do działki prowadzą dwa ...

Powierzchnia
3 042,00 m2
Cena za m2
72,32 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Łask (gw), Okup Wielki

Tomaszów Mazowiecki, Spalska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36554

SPRZEDANE! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. Spalskiej 2 w  Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ,  i szybki dostęp do centrum miasta. Nieruchomość dostępna jest wyłącznie ...

Powierzchnia
49,73 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 847,78 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Spalska

Tomaszów Mazowiecki, Migdałowa
działka na sprzedaż

KAW-GS-36553

Sprzedana! Marzenia się nie spełniają, marzenia się SPEŁNIA... Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 922 mkw położona w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Migdałowej – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie w bardzo wygodnej odległości od centrum ...

Powierzchnia
922,00 m2
Cena za m2
280,91 zł
cena 259 000
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Migdałowa

Zduńska Wola
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1599

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,27 m2, mieszczące się na IV i ostatnim piętrze bloku w samym centrum Zduńskiej Woli. Mieszkanie usytuowane od strony wschodniej z wyjściem na balkon.  Mieszkanie wymaga generalnego remontu, idealne dla inwestora ...

Powierzchnia
46,58 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 345,64 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1598

Mieszkanie w stylu  loftowym  - połączenie nowoczesnych i ciepłych akcentów z industrialną bazą - surowość materiałów i otwarta przestrzeń. Mieszkanie składa się z otwartego salonu z wyjściem na balkon, salon połączony z jadalnią i kuchnią, oddzielna sypialnia, garderoba ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 553,57 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Widawa, Goryń
dom na sprzedaż

CNT-DS-1597

Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny murowany, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 131,04m2.  Łączna powierzchnia gruntu wynosi 2233m2 - działka zabudowana oraz sad. Na parterze znajdziemy wiatrołap, pokój gościnny lub ...

Powierzchnia
131,04 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 233 m²
Cena za m2
3 548,53 zł
cena 465 000
dom na sprzedaż - Widawa, Goryń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem