Lubochnia
działka na sprzedaż

KAW-GS-36544

Na sprzedaż działka – Lubochnia   UWAGA!!! WYDANE WARUNKI ZABUDOWY - na czas nieoznaczony  Przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 262/3 o powierzchni 3 240 m², położona w miejscowości Lubochnia ul. Leśna  Parametry działki: Powierzchnia: 3 240 m² ...

Powierzchnia
3 240,00 m2
Cena za m2
45,99 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Lubochnia

Nowosolna, Kalonka
działka na sprzedaż

EXP-GS-10186

Niezabudowana działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2366 mkw, z asfaltowym dojazdem. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Atrakcyjna propozycja dla osób, które ...

Powierzchnia
2 366,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 591 500
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kalonka

Inowłódz
dom na sprzedaż

KAW-DS-36540

Na sprzedaż dom w Inowłodzu przy ul. Spalskiej – doskonała lokalizacja, duży potencjał! Oferujemy nieruchomość o powierzchni 168 m², położoną w Inowłodzu, w pobliżu Spały, zaledwie 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak ...

Powierzchnia
168,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 131 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 273,81 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Inowłódz

Zduńska Wola
obiekt na sprzedaż

CNT-BS-1588

Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 10 372m2  na terenie dzielnicy przemysłowej miasta z istniejącą zabudową produkcyjno-usługowa. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych urządzeń infrastruktury technicznej dostępnych na tym terenie w tym dostęp do energii ...

Powierzchnia
10 372,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
10 372 m²
Cena za m2
215,00 zł
cena 2 230 000
obiekt na sprzedaż - Zduńska Wola

Tomaszów Mazowiecki, Czołgistów
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36537

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,1 m2 usytuowane w strefie śródmiejskiej.  Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, widne.  ATUTY:  lokalizacja,  przestronne pomieszczenia,  1 piętro,  słoneczne DWA BALKONY  możliwość dokupienia  GARAŻU Mieszkanie ...

Powierzchnia
55,10 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 533,58 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Czołgistów

Tomaszów Mazowiecki, Nadrzeczna
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36536

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m2, położone na I piętrze w bloku przy ul. Nadrzecznej w Tomaszowie Mazowieckim . Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska.  Rozkład pomieszczeń : duży pokój  oddzielna ...

Powierzchnia
47,30 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 997,89 zł
cena 331 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Nadrzeczna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem