Zduńska Wola
działka na sprzedaż

CNT-GS-1489

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren o powierzchni 7352m2 i 7956m2 przy drodze krajowej  Nr14 ul. Łaska w obszarze ...

Powierzchnia
15 309,00 m2
Cena za m2
182,90 zł
cena 2 800 000
działka na sprzedaż - Zduńska Wola

Moszczenica, Karlin
działka na sprzedaż

ATR-GS-3132

Działka rolna niezabudowana o powierzchni 3252 m2 przy lesie  położona w miejscowości Pieńki Karlińskie gmina Moszczenica powiat piotrkowski województwo łódzkie. Działka objęta Miejscowym Planem ZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczenie działalności ...

Powierzchnia
3 252,00 m2
Cena za m2
34,75 zł
cena 113 000
działka na sprzedaż - Moszczenica, Karlin

Zduńska Wola
lokal na wynajem

CNT-LW-1476

Oferujemy na wynajem lokal usługowo - biurowy o powierzchni 40 m2 usytuowany w centrum Zduńskiej Woli. Lokal składa się z pomieszczenia głównego z aneksem kuchennym o powierzchni 25,81 m2 i z pomieszczenia mniejszego o powierzchni 9,72 m2 oraz  łazienki 4,14m2. Lokal ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Zduńska Wola
video
dom na sprzedaż - Świerklaniec

Świerklaniec
dom na sprzedaż

SRN-DS-11

NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU blisko parku Oto dom o łącznej powierzchni 90 m2 - oferta dla poszukających nowoczesnych, nietuzinkowych i nieszablonowych rozwiązań.  Świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
313 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 433,33 zł
cena 759 000
dom na sprzedaż - Świerklaniec
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów
obiekt na sprzedaż

ATR-BS-3127

Budynek użytkowy. Lokalizacja Bełchatów ulica Wojska Polskiego. Duży ruch samochodowy i pieszy. Centrum miasta i osiedla. Powierzchnia użytkowa 280 m2 : parter lokal -85 m2 ,garaż i pomieszczenie gospodarcze 75 m2,piętro -120 m2. Powierzchnia działki 307 m2.Własność ...

Powierzchnia
290,00 m2
Cena za m2
5 155,17 zł
cena 1 495 000
obiekt na sprzedaż - Bełchatów

Zduńska Wola (gw), Opiesin
hala na sprzedaż

CNT-HS-1468

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2027 ha mieszczącą się w Opiesinie, powiat zduńskowolski. Na działce rozpoczęta budowa hali magazynowo- usługowa o powierzchni 525m2. Przygotowana do  wykończenia i odbioru technicznego. Działka ma kształt prostokąta ...

Powierzchnia
525,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
12 027 m²
Cena za m2
2 457,14 zł
cena 1 290 000
hala na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Opiesin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem