nowa oferta
hala na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice

Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice
hala na sprzedaż

KAW-HS-36626

TAKICH OFERT JEST MAŁO,  Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami produkcyjnymi, magazynowymi na działce  o powierzchni  6 775 m2.  Na terenie tym znajduje się  największy główny budynek produkcyjny wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej  powierzchni  ...

Powierzchnia
1 095,00 m2
Cena za m2
2 374,43 zł
cena 2 600 000
hala na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
dom na sprzedaż

ATR-DS-3270

Budynek mieszkalny  (174 m2 ) jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej powierzchnia użytkowa budynku 174,16 m kwadratowego, powierzchnia całkowita 270m kwadratowych szerokość budynku 9,48m, długość 13m  Stan budynku: stan surowy zamknięty  konstrukcja murowana ...

Powierzchnia
297,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
544 m²
Cena za m2
909,09 zł
cena 270 000
dom na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Wąwał, Sadowa

Tomaszów Mazowiecki (gw), Wąwał, Sadowa
działka na sprzedaż

KAW-GS-36625

Ta bardzo atrakcyjna działka we wsi Wąwał o numerze ewidencyjnym 171/12. To idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: Doskonałe miejsce, które łączy komfort życia w zielonej, ...

Powierzchnia
1 004,00 m2
Cena za m2
267,93 zł
cena 269 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36624

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z garderobą -Tomaszów Maz., ul. Wiejska Na sprzedaż wyjątkowo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,80 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Tomaszowa Mazowieckiego - przy ulicy Wiejskiej. Mieszkanie znajduje ...

Powierzchnia
52,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 079,55 zł
cena 585 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
lokal na wynajem

ATR-LW-3268

ATRAKCYJNY LOKAL DO WYNAJĘCIA – IDEALNY NA BIURO / USŁUGI  Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu położonego na I piętrze, który łączy funkcjonalność, komfort pracy i świetną lokalizację. To przestrzeń gotowa na rozwój Twojego biznesu. ???? Układ i możliwości: ...

Powierzchnia
80,00 m2
Cena za m2
43,75 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum
nowa oferta
obiekt na wynajem - Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy

Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy
obiekt na wynajem

PRO-BW-11104

Wolnostojący budynek na działalność  gospodarczą - BIURO, USŁUGI, firma KOMPUTEROWA, firma ARCHITEKTONICZNA,  itp. BUDYNEK na osiedlu mieszkaniowym KAROLEW, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy Trzy kondygnacje: parter, I piętro i II piętro , na każdej ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Cena za m2
30,00 zł
cena 9 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem