Stryków (gw), Sosnowiec
działka na sprzedaż

MACH-GS-175

DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO/USŁUGOWA - 1,6HA - SOSNOWIEC GM. STRYKÓW Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki przemysłowej zlokalizowanej w Sosnowcu w gminie Stryków Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 15 995m2 i wymiarach: 79m x 229m zlokalizowany ...

Powierzchnia
15 995,00 m2
Cena za m2
168,99 zł
cena 2 703 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Sosnowiec

Stryków (gw), Tymianka, Lipa
działka na sprzedaż

TOPH-GS-22

Działka budowlana z MPZP o powierzchni 7702 m2 zlokalizowana w miejscowości Lipa, Gmina Stryków. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU TERENU NA MNIEJSZE DZIAŁKI. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod: zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ...

Powierzchnia
7 702,00 m2
Cena za m2
79,85 zł
cena 615 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Tymianka, Lipa

Zduńska Wola, Łaska
lokal na wynajem

CNT-LW-1330

❗OKAZJA❗ Do wynajęcia powierzchnia handlowa 300m2, magazyn 120m2 i 17 pomieszczeń biurowych (600m2) w jednym budynku❗ Oferujemy powierzchnię pod biznes na wszelkiego rodzaju usługi z możliwym zapleczem konferencyjnym (wysokość 3,2m), położony w centrum Zduńskiej ...

Powierzchnia
900,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,56 zł
cena 18 500
lokal na wynajem - Zduńska Wola, Łaska

Rogów, Wągry
dom na sprzedaż

EMMK-DS-96

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu do sprzedaży w powiecie Brzezińskim w miejscowości Wągry. Zamieszkaj w spokojnej miejscowości w otoczeniu przyrody, pięknych lasów. LOKALIZACJA: Wągry usytuowane są 32 km od centrum  Łodzi i ok.9 km od Brzezin. Województwo ...

Powierzchnia
106,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 203 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 207,55 zł
cena 340 000
dom na sprzedaż - Rogów, Wągry

Dmosin
obiekt na sprzedaż

MACH-BS-161

ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWY - 200M2 - DZIAŁKA 2000m2 - DMOSIN Przedmiotem sprzedaży jest budynek produkcyjno- usługowy położony bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej Głowno -Brzeziny. Nieruchomość o powierzchni 300m2 została wybudowana w 2009r. Materiał ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 000 m²
Cena za m2
3 300,00 zł
cena 990 000
obiekt na sprzedaż - Dmosin

Zduńska Wola, Henryków
dom na sprzedaż

CNT-DS-1323

Na sprzedaż budynek przekształcony z funkcji gospodarczej na mieszkalną. Dom o powierzchni ok 90m2 z tarasem i działką ok 600m2, zlokalizowany na obrzeżach Zduńskiej Woli. Budynek wymaga remontu i wykończenia. Wyposażony w media tj woda miejska, kanalizacja, ogrzewanie ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 078,00 zł
cena 307 800
dom na sprzedaż - Zduńska Wola, Henryków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem