Piotrków Trybunalski, Stare Miasto
lokal na wynajem

ATR-LW-3240

PRZESTRONNY LOKAL BIUROWY W PRESTIŻOWEJ KAMIENICY – CENTRUM MIASTA   Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni około 60 m², położony na I piętrze reprezentacyjnej kamienicy w centrum miasta. To doskonała przestrzeń do prowadzenia działalności biurowej, ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,75 zł
cena 1 845
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Stare Miasto

Piotrków Trybunalski, Stare Miasto
lokal na wynajem

ATR-LW-3237

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 100 m² przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz. Lokal położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Stare Miasto

Piotrków Trybunalski, Centrum
lokal na wynajem

ATR-LW-3227

Lokal, który dopasuje się do Twojego biznesu To nie jest zwykła powierzchnia do wynajęcia. To 200 m² przestrzeni, która daje swobodę, skalę i możliwość stworzenia miejsca dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz. Lokal położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
35,00 zł
cena 7 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
lokal na wynajem

ATR-LW-3225

Do wynajęcia funkcjonalny i w pełni przygotowany lokal użytkowy o powierzchni 40 m², posiadający wszechstronne przystosowanie, umożliwiające prowadzenie różnorodnej działalności usługowej – w szczególności medycznej, terapeutycznej, rehabilitacyjnej, ale również innych ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

ATR-DS-3218

Na sprzedaż kilkuletni, godny uwagi dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego.  Dom o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni 234 m2 z czego 194 m2 powierzchni użytkowej, umiejscowiony na zagospodarowanej działce ...

Powierzchnia
234,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
550 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 128,21 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

ATR-DS-3208

DO SPRZEDANIA DOM JEDNORODZINNY parterowy  ,wolnostojący o powierzchni użytkowej  105,71 m2 i powierzchni zabudowy131 m2.Działka gruntu o powierzchni 711 m2. Lokalizacja osiedle domów jednorodzinnych Raków Duży gmina Moszczenica .Odległość  ok.1,5 km od Piotrkowa ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
711 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
0,00 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem