Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

ATR-DS-3218

Na sprzedaż kilkuletni, godny uwagi dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego.  Dom o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni 234 m2 z czego 194 m2 powierzchni użytkowej, umiejscowiony na zagospodarowanej działce ...

Powierzchnia
234,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
550 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 128,21 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

ATR-DS-3208

DO SPRZEDANIA DOM JEDNORODZINNY parterowy  ,wolnostojący o powierzchni użytkowej  105,71 m2 i powierzchni zabudowy131 m2.Działka gruntu o powierzchni 711 m2. Lokalizacja osiedle domów jednorodzinnych Raków Duży gmina Moszczenica .Odległość  ok.1,5 km od Piotrkowa ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
711 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
0,00 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

ATR-LW-3186

Lokal użytkowy  70 m2 pierwsze piętro.Stan dobry. Lokal składa się z :2 sale główne(19+24 m2) pomieszczenie socjalne(5,5 m2) + duża poczekalnia + 2 toalety. Piotrków Trybunalski ul.Słowackiego.Widoczny dla pieszych i kierowców. Cena do zapłaty miesięcznie :2 ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
31,43 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

ATR-LW-3159

Lokal z przeznaczeniem na biuro lub usługi.15 m2 plus możliwość korzystania z korytarza i toalety. Pierwsze piętro. Możliwość parkowania w pobliżu budynku. Lokalizacja śródmieście Piotrków Trybunalski ul .Narutowicza. Cena najmu miesięcznie  netto:800 zł plus ...

Powierzchnia
15,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
53,33 zł
cena 800
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

CNT-DS-1522

Posiadamy do sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położony około 1,5km od granic Piotrkowa Trybunalskiego. Stan developerski.Bardzo dobry dojazd. W jego skład wchodzi: PARTER: -salon z kominkiem,jadalnią i otwartą kuchnią, -hol,toaleta,kotłownia,garaż. PIĘTRO: ...

Powierzchnia
138,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
417 m²
Cena za m2
5 201,18 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na sprzedaż

ATR-LS-3148

Do sprzedaży udział w kamienicy (budynek z lat 90-tych u.w.).Lokalizacja Piotrków Trybunalski ul.Słowackiego(blisko kościoła).Przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta. Częściowy Udział w nieruchomości upoważnia do korzystania z lokalu użytkowego na pierwszym piętrze ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
7 986,67 zł
cena 599 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem