nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

ATR-LW-3281

  Nowoczesny lokal biurowy do wynajęcia | ul. Kostromska | Piotrków Trybunalski   Do wynajęcia elegancki i funkcjonalny lokal użytkowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Kostromskiej w Piotrkowie Trybunalskim.   Lokal został urządzony w profesjonalnym ...

Powierzchnia
44,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
lokal na wynajem

ATR-LW-3279

Lokal użytkowy do wynajęcia | Centrum Piotrkowa Trybunalskiego | ul. Słowackiego   Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony na 1 piętrze nowoczesnego i bardzo estetycznego budynku w ścisłym centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Słowackiego.   Lokal ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
44,44 zł
cena 1 600
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

ATR-MS-3274

Mieszkanie na sprzedaż – ul. Wyspiańskiego, Piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m², położone przy ul. Wyspiańskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 306,12 zł
cena 309 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
obiekt na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
obiekt na sprzedaż

ATR-BS-3273

Kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym na sprzedaż. Kamienica z 10 lokalami w aktywnym najmie, które zapewniają stabilny dochód. Generalny remont w 2021 roku wymiana wszystkich instalacji: elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe, grzewcze remont dachu ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
6 916,67 zł
cena 4 150 000
obiekt na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na wynajem

ATR-MW-3272

Mieszkanie do wynajęcia | 60 m² | 3 pokoje | bezczynszowe Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego Na wynajem oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 2 piętrze (ostatnie piętro) w kamienicy.    Układ pomieszczeń: • ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
31,67 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
dom na sprzedaż

ATR-DS-3270

Budynek mieszkalny  (174 m2 ) jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej powierzchnia użytkowa budynku 174,16 m kwadratowego, powierzchnia całkowita 270m kwadratowych szerokość budynku 9,48m, długość 13m  Stan budynku: stan surowy zamknięty  konstrukcja murowana ...

Powierzchnia
297,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
544 m²
Cena za m2
909,09 zł
cena 270 000
dom na sprzedaż - Moszczenica
52