Gniewkowo
dom na sprzedaż

CNT-DS-1457

Na sprzedaż dom holenderski składający się z dwóch sypialni , salonu z aneksem kuchennym  oraz łazienki z prysznicem i wc. Na wyposażeniu kuchnia gazowa, lodówka. Na sprzedaż również kamping - 1 pomieszczenie w którym znajdują się dwa łóżka,  aneks kuchenny z kuchnią ...

Powierzchnia
30,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Cena za m2
1 933,33 zł
cena 58 000
dom na sprzedaż - Gniewkowo
video
dom na sprzedaż - Widawa

Widawa
dom na sprzedaż

SRN-DS-10

DOM w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450 000 zł - umów się na prezentację i negocjuj  cenę! Dom dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 160 m² (podpiwniczony z jednostanowiskowym garażem i strychem, łącznie ok. 260 m²) - to fakt bezsporny, ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 530 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 730,77 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Widawa

Tomaszów Mazowiecki, Brzozowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36301

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu  w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Brzozowej  usytuowanego na działce o powierzchni 458 m2. Lokalizacja, funkcjonalność bliskość terenów zielonych– czy te aspekty są dla Ciebie najważniejsze przy wyborze domu? ...

Powierzchnia
107,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
458 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 843,55 zł
cena 629 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Brzozowa

Zduńska Wola (gw), Opiesin
dom na sprzedaż

CNT-DS-1449

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2027 ha mieszczącą się w Opiesinie, powiat zduńskowolski. Działka ma kształt prostokąta o szerokości ok.25m. Usytuowanie bardzo korzystne ze względu,że tył działki z uwagi na sąsiedztwo zabudowań również stwarza taką ...

Powierzchnia
267,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
12 027 m²
Cena za m2
4 831,46 zł
cena 1 290 000
dom na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Opiesin

Tomaszów Mazowiecki, Źródlana
dom na sprzedaż

KAW-DS-36266

Budynek mieszkalny jednorodzinny z prowadzoną działalnością gastronomiczną na parterze. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w uroczej części Tomaszowa Mazowieckiego przy rezerwacie przyrody- Niebieskie Źródła. Budynek otoczony jest zielenią, otacza go ...

Powierzchnia
217,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 620 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 603,69 zł
cena 1 650 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Źródlana

Płock
dom na sprzedaż

EXP-DS-10136

Wyjątkowa kamienica do sprzedaży w centrum Płocka, o pow. użytkowej 736,35 mkw, na działce o pow. 1720 mkw. Jeden właściciel, "czysta" hipoteka Kamienica wybudowana ok. 1886 roku, w zabudowie pierzejowej, front+oficyna w kształcie litery L. Od frontu budynek 3-kondygnacyjny ...

Powierzchnia
736,35 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 720 m²
Cena za m2
5 703,81 zł
cena 4 200 000
dom na sprzedaż - Płock
Kryteria wyszukiwania

rozumiem