nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1657

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Osiedle Manhattan. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze w bloku  w Zduńskiej Woli. Lokal idealny dla singla, pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze informacje:  - ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 914,57 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska

Tomaszów Mazowiecki, Niska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36633

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Niskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, widne o powierzchni 53 mkw położone na IIpiętrze. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji, a jednocześnie w cichej i spokojnej ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 207,55 zł
cena 435 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36632

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 279,57 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11124

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1653

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze  w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Salon z kuchnią – 21 m2, sypialnia – 8 m2, łazienka - 4 m2, balkon 7 m2. Mieszkanie ...

Powierzchnia
32,65 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 995,41 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

ATR-MS-3274

Mieszkanie na sprzedaż – ul. Wyspiańskiego, Piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m², położone przy ul. Wyspiańskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 306,12 zł
cena 309 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem