nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów

Łódź, Widzew, Olechów
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-977

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: mieszkanie czyste, stan techniczny mieszkania pozwala na zamieszkanie bez dodatkowych nakładów, na życzenie kupującego wszystkie meble, sprzęt RTV i AGD oraz wyposażenie kuchni pozostaną i są wliczone w cenę sprzedaży. WIĘCEJ OFERT NA ...

Powierzchnia
51,00 m2
Cena za m2
7 431,37 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów

Łódź, Widzew, Stoki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7188

  Są miejsca, które od razu zachwycają, przedstawiamy niepowtarzalny dwupoziomowy apartament o powierzchni 174,80 m2, stworzony z myślą o rodzinie, która szuka komfortu, przestrzeni i klimatu z duszą. Cena: 1.195.000 zł dodatkowo: 45.000 zł garaż. Mieszkanie ...

Powierzchnia
174,80 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 836,38 zł
cena 1 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki

Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36621

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,20 m², położone w spokojnej części Tomaszowa Mazowieckiego na osiedlu Niebrów, w pobliżu Szkoły Podstawowej. Lokal znajduje się na dziewiątym  piętrze. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja Okolica ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 157,68 zł
cena 345 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich

Łódź
mieszkanie na wynajem

MACH-MW-301

Mieszkanie do wynajęcia – 2 pokoje, 53 m², ul. Milionowa – Łódź Widzew (osiedle „Białe”) Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 4 piętrze w bloku na spokojnym osiedlu „Białe” przy ul. Milionowej w Łodzi. Mieszkanie jest estetycznie ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,51 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Łódź

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11055

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku windą, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-43

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na piątym piętrze wieżowca przy ul. Zacisze w Łodzi.  W skład powierzchni użytkowej mieszkania wchodzą: - pokój 1/salon o powierzchni ok. 18 m2 z wyjściem na balkon - 4 m2, - pokój 2/sypialnia o powierzchni ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 431,82 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem