Piotrków Trybunalski Lokal na sprzedaż
biuro@atriumpiotrkow.com
Licencja: 12943
biuro@atriumryneknieruchomosci.pl zostaw wiadomośćbiuro@atriumpiotrkow.com
Licencja: 12943
biuro@atriumryneknieruchomosci.pl zostaw wiadomośćWyjątkowy lokal usługowo-handlowy na sprzedaż | 118,45 m² | Piotrków Trybunalski | ul. Wojska Polskiego
To nieruchomość stworzona dla przedsiębiorców, którzy wiedzą, że odpowiedni adres ma realny wpływ na rozwój działalności.
Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 118,45 m², położony na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego – jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Piotrkowa Trybunalskiego. Narożne usytuowanie przy ruchliwym skrzyżowaniu zapewnia wyjątkową ekspozycję, dzięki której lokal jest doskonale widoczny zarówno dla ruchu pieszego, jak i samochodowego.
Przez wiele lat w tym miejscu funkcjonowała apteka, co potwierdza atrakcyjność lokalizacji oraz jej potencjał handlowo-usługowy. To adres rozpoznawalny przez mieszkańców miasta i od lat kojarzony z działalnością komercyjną.
Przemyślany układ pomieszczeń pozwala na prowadzenie szerokiego spektrum działalności lub dostosowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb nowego właściciela. Lokal doskonale sprawdzi się jako placówka medyczna, gabinety specjalistyczne, biuro, salon sprzedaży, sklep, placówka finansowa, salon kosmetyczny, centrum rehabilitacji czy siedziba firmy.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
To nieruchomość, która łączy prestiż lokalizacji, funkcjonalność oraz potencjał inwestycyjny. Zakup takiego lokalu to nie tylko inwestycja w atrakcyjną przestrzeń, ale również w miejsce o ugruntowanej pozycji na handlowej mapie miasta.
Właściciel pozostaje otwarty na rozmowy, dlatego cena podlega negocjacji. To doskonała propozycja dla osób poszukujących reprezentacyjnego lokalu w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji. Z przyjemnością przedstawimy wszystkie atuty tej wyjątkowej nieruchomości oraz odpowiemy na wszelkie pytania.
ATRIUM Rynek Nieruchomości
Beata Skibińska
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.




Do sprzedaży udział w kamienicy (budynek z lat 90-tych u.w.).Lokalizacja Piotrków Trybunalski ul.Słowackiego(blisko kościoła).Przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta. Częściowy Udział w nieruchomości upoważnia do korzystania z lokalu użytkowego na pierwszym piętrze ...