53
ofert
6 940,68 zł/m2 cena: 282 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, wygodne mieszkanie, Łódź, Bałuty, ul. Jonschera.

Mieszkanie zadbane, nadaje się do zamieszkania.
W lokalu jest duża, wygodna loggia.

Mieszkanie ma wyprowadzone podłączenia do wody do pokoju, tak więc w łatwy sposób można zrobić aneks kuchenny w pokoju, a w kuchni urządzić sypialnię, mamy wówczas wygodne, mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.
  • W pokoju na podłodze panele,kuchnia i przedpokój wykładzina, w łazience terakota.
  • Duża loggia.
  • Wysokość ok. 2,60m.
  • Zielone, spokojne otoczenie.
  • Blisko sklepy, market, szkoła, przedszkole, przychodnia.

Lokal usytuowany na III piętrze w zadbanym bloku. 

Wszystkie media miejskie.

LOKALIZACJA:
  • doskonały dojazd do centrum miasta, niedaleko przystanki autobusowe i tramwajowe;
  • szkoła, przedszkole, żłobek;
  • przychodnia;
  • liczne sklepy osiedlowe, market;
  • w otoczeniu dużo zieleni;
Cena ofertowa: 282.000 zł.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ABL-MS-7192
Powierzchnia 40,63 m²
Powierzchnia użytkowa 40,63 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 680 PLN
Okna PCV
Balkon loggia
Liczba balkonów 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 10,00 m2
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, kabina prysznicowa
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Łódź, Bałuty
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-964

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: można rozważać przeniesienie kuchni jako otwartej do dużego pokoju tworząc jednocześnie dodatkowy pokój w obecnym pomieszczeniu kuchennym. Takie działanie zwiększy funkcjonalność mieszkania oraz podniesie jego wartość rynkową. Na sprzedaż ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 225,00 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-29

WYJĄTKOWE MINI STUDIO NA PODDASZU! IDEALNE DLA SINGLA, PARY LUB POD INWESTYCJĘ Na sprzedaż NOWY MINI APARTAMENT usytuowany na poddaszu zrewitalizowanej kamienicy przy ul. 1 Maja w Łodzi. BEZ PCC! Apartament został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
poddasze
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 346,15 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Widzew, Nawrot
mieszkanie na sprzedaż

KAG-MS-68

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź, przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze pięknej, zadbanej kamienicy, która zachowała swój historyczny charakter i klimat ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 697,67 zł
cena 331 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Nawrot

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

EXP-MS-10195

Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum Łodzi, "dwa kroki" od ulicy Piotrkowskiej (części deptakowej), blisko Manufaktury lub szukasz mieszkania inwestycyjnie... to mieszkanie jest dla Ciebie. Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi. Świetna lokalizacja ...

Powierzchnia
39,32 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 993,90 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście